Welkom op de website van basketbal club KSC Maccabi Antwerpen

 

Miniemen (U16) Niveau 4 J - Ronde 1
2019-2020
 

                    

 

                                       
 

 

   
 

          Laatst bijgewerkt 15-Sep-2019 22:06

SEPTEMBER 2019
Speeldag Dag Datum Uur Wedstrijdnr Afdeling Thuisploeg Bezoekers Adresgegevens tegenstrever Uitslag
BVA Zondag 08/09/2019 09u30 AB01 BANJ16PG Maccabi Antwerpen Phantoms Basket Boom   98 - 71
Compet Zondag 15/09/2019 11u15 DC02 INJ1641J Maccabi Antwerpen Sobabee Zwijndrecht   113 - 52
Compet Zondag 22/09/2019 11u15 DE03 INJ1641J Maccabi Antwerpen Willibies Antwerpen    
Compet Zaterdag 28/09/2019 16u00 AD04 INJ1641J Fellows Ekeren Maccabi Antwerpen Sporthal 't Venneke - Den Geer 19- 2180 Ekeren  
OKTOBER 2019
Speeldag Dag Datum Uur Wedstrijdnr Afdeling Thuisploeg Bezoekers Adresgegevens tegenstrever Uitslag
Compet Zondag 06/10/2019 11u15 DF05 INJ1641J Maccabi Antwerpen Basket Stabroek    
Compet Zondag 13/10/2019 12u00 BD01 INJ1641J Londerzeelse Dunkers Maccabi Antwerpen Sporthal Verma Malderen - Karreveld 3 - 1840 Londerzeel  

Compet

Zondag 20/10/2017 10u45 ED08 INJ1641J Willibies Antwerpen Maccabi Antwerpen Buurtcentrum Cortina - Kerkstraat 68 - 2060 Antwerpen  
BVA Zondag 27/10/2019 12u00 DA02 BANJ16PG Red Vic Maccabi Antwerpen Sporthal Red Vic - Pachthofplein 30 - 2610 Wilrijk  
NOVEMBER 2019
Speeldag Dag Datum Uur Wedstrijdnr Afdeling Thuisploeg Bezoekers Adresgegevens tegenstrever Uitslag
Compet Zondag 10/11/2019 12u45 CD07 INJ1641J Sobabee Zwijndrecht Maccabi Antwerpen Sporthal Zwijndrecht - Fortlaan 10 - 2070 Zwijndrecht  
Compet Zondag 17/11/2019 11u15 DB06 INJ1641J Maccabi Antwerpen Londerzeelse Dunkers    
Compet Woensdag 20/11/2019 18u15 FD10 INJ1641J Basket Stabroek Maccabi Antwerpen Sporthal Attenhoven - Kerkstraat 89 - 2940 Stabroek  
DECEMBER 2019
Speeldag Dag Datum Uur Wedstrijdnr Afdeling Thuisploeg Bezoekers Adresgegevens tegenstrever Uitslag
Compet Zondag 01/12/2019 11u15 DA09 INJ1641J Maccabi Antwerpen Fellows Ekeren    
BVA Zondag 22/12/2019 11u15 AC03 BANJ16PG Maccabi Antwerpen Guco Lier    

Rangschikking Miniemen U16 - Ronde 1
 
Plaats Ploeg Gespeeld Gewonnen Verloren Gelijk Forfait Voor Tegen Verschil Punten
1 Maccabi Antwerpen 1 1 0 0 0 113 52 + 61 3
2 Londerzeelse Dunkers 1 1 0 0 0 62 42 + 20 3
3 Willibies Antwerpen 1 0 1 0 0 42 62 -20 1
4 Sobabee Zwijndrecht 1 0 1 0 0 52 113 - 61 1
5 Basket Stabroek 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Fellows Ekeren 0 0 0 0 0 0 0 0 0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Flag Counter